Objekt občanské vybavenosti Bílé Předměstí, č.p. 577, Pardubice

Detaily dražby:

Popis předmětu dražby:

Nemovitosti se nacházejí v k. ú. Pardubice, obec a okres Pardubice. Jedná se o samostatně stojící dvoupodlažní objekt občanské vybavenosti č.ú. 577 s částečným podsklepením, který leží v ulici Na Okrouhlíku na nároží ulic Na Okrouhlíku a Winterova II. Příslušenství tvoří sklad, oplocení a pozemky. Jedná se o lokalitu rodinných domů postavených v klidné ulici. Nedaleko je zastávka MHD, krajská nemocnice Pardubice a Matiční jezero.

Dům byl původně postavený jako rodinný dům ve 30. letech minulého století a po nákupu současným majitelem po roce 1996 přebudován na penzion s erotickými službami. V této době zde byly vybudovány koupelny s WC u pokojů, bar, částečně podlahy, podhledy, plastové venkovní žaluzie na původních oknech, opravena fasáda a interiér. Nyní je již několik let neužíván. Je odpojena elektroinstalace, jsou odmontované WC, vany umývadla, sprchy, plynový kotel, boilery, osvětlení. Objekt je bez vytápění a bez teplé vody.

Pozemek je rovinatý oplocený zděným plotem, zahrada je neudržovaná osázena trvalými porosty. Vstup na oplocený pozemek je ze jmenované komunikace. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy a jejich zahrady.

Objekt č.p. 577 je zděný nepravidelného půdorysu. Střecha je plochá pokrytá plechovou krytinou. Klempířské konstrukce jsou provedené z pozinkovaného plechu včetně okapů a svodů. Objekt je založen na betonových základech, nosné konstrukce jsou zděné, stropy tvrdé s rovným podhledem. Schodiště do suterénu je betonové a do 2. NP betonové s povrchem kobercem. Podlaha je betonová pokrytá keramickou dlažbou, plovoucí podlahou a koberci. Okna jsou dřevěná dvojitá špaletová opatřená venkovními plastovými žaluziemi. Vnitřní dveře jsou typové v ocelových zárubních. Vnitřní omítky jsou vápenné štukové a s částečným obkladem keramickými obkládačkami v koupelnách a WC a technické místnosti. Vnější omítka je provedena. V suterénu jsou dvě sklepní místnosti. V přízemí se nachází vstup přízemní prosklenou verandou, chodba, pokoj s koupelnou bez vybavení, bar s posezením, technická místnost-kuchyňka a schodiště do 2.NP a do suterénu. Ve 2.NP je chodba, čtyři pokoje s koupelnami bez vybavení a sklad. Ze skladu je přístup po žebříku na střechu.

Budova v současné době neumožňuje bez dalších investicí pronájem.

Kolna: jedná se o zděný přízemní objekt půdorysného tvaru písmene „L“. Střecha je pultová pokrytá asfaltovými šablonami, okapy a svody z pozinkovaného plechu. Podlaha je betonová pokrytá keramickou dlažbou. Okna jsou dřevěná, dveře dřevěné v ocelových zárubních. Objekt je odpojený od instalací.

Pozemky o celkové výměře 1327 m2.

Přiložené fotografie:

Přiložené dokumenty: