O nás

ČAD​

Naše společnost je členem České asociace dražebníků (ČAD). Jsme přihlášení ke Stanovám a Etickému kodexu ČAD, které jsou prezentovány na webových stránkách ČAD.

Odborníci

Spoluprací s odborníky z oblasti obchodního a občanského práva zajišťujeme důsledné dodržování všech zákonných i smluvených podmínek průběhu dražeb, včetně všech podkladů potřebných pro rychlý a bezvadný průběh dražeb.

Propagace

K prezentaci dražeb využívá společnost LARYNEX s.r.o. všech tradičních způsobů inzerce v celorepublikovém, regionálním i specializovaném tisku, součástí inzertní kampaně jsou i významné realitní dražební servery na internetu (e-aukce.com). Expozé předmětu dražeb zasílá skupinám účelově vytipovaných subjektů, osobně kontaktuje případné zájemce o získání předmětu dražby do vlastnictví.

Přístup

Naše společnost klade důraz na individuální přístup k jednotlivým klientům s ohledem na jejich speciální požadavky či na zvláštnosti předmětu dražby, je připravena operativně a rychle provést dražbu v co nejmenších, samozřejmě zákonem stanovených termínech.

Ozvěte se nám

V případě jakýchkoli dotazů ohledně dražeb či spisovny nás neváhejte kontaktovat. Odpovíme Vám rádi, co nejrychleji to bude možné.