LARYNEX s.r.o. - organizace a provádění veřejných dražeb | mapa webu
LARYNEX s.r.o. - organizace 
          a provádění veřejných dražeb - úvodní stránka

Aktuální dražby
dražební vyhláška ke stažení Dražební vyhláška ke stažení
PDF soubor (569 kB)

Soubor věcí movitých Barko Invest a.s.
Veřejná dražba dobrovolná elektronická

Předmětem dražby je soubor věcí movitých – bourací kladivo TE 1500 – AVR 230V, řezač spár RS450 s přídavnou nádrží, stavební buňka – 2 ks, řezačka spár Husqvarna FS400LV, trezor MKT 14, trezor IVETA SO SPIS.

Stav předmětu dražby odpovídá stáří a použití. Seznam předmětů ke stažení zde.

Veřejná dražba dobrovolná elektronická

Nejnižší podání:
Aukční jistota:

85.000,- Kč
20.000,- Kč

Navrhovatel:
JUDr. Václav Mlnářík, Ph.D.

Místo konání:
www.portalaukci.cz

Datum konání:
18. 1. 2018 v 11:00-11:30 hod.dražební vyhláška ke stažení Dražební vyhláška ke stažení
PDF soubor (569 kB)

Pohledávky ProTec servis Česká republika s.r.o.
Veřejná dražba dobrovolná elektronická

Pohledávka společnosti ProTec servis Česká republika s.r.o. za společností ProTec Montage GmbH z titulu nedoplatku ve výši 10.000 EUR dle dohody o vypořádání závazků mezi dlužníkem, ProTec Montage GmbH a ProTec 24 GmbH, částečná platba bez uvedeného nedoplatku provedena 22.1.2014.

Pohledávka společnosti ProTec servis Česká republika s.r.o. za Vítězslavem Ditlem z titulu plnění ve výši 10.000 EUR inkasovaného dle tvrzení úpadce Vítězslavem Ditlem namísto úpadce od společnosti ProTec Montage GmbH

Veřejná dražba dobrovolná elektronická

Nejnižší podání:
Aukční jistota:

50.000,- Kč
10.000,- Kč

Navrhovatel:
JUDr. Václav Mlnářík, Ph.D.

Místo konání:
www.portalaukci.cz

Datum konání:
18. 1. 2018 v 12:00-12:30 hod.
Rodinný dům Němčičky č.p.260
Elektronická aukce

Rodinný dům č.p.260 řadový vnitřní, přízemní, nepodsklepený, se sedlovou střechou s využitým podkrovím, zděné konstrukce. Dispozičně dům zahrnuje v 1. NP (přízemí) vstup se zádveřím, chodbu, obývací prostor s jídelnou a kuchyň.koutem, průchozí koupelnu, technickou místnost, WC a průjezd užívaný jako garáž. V podkroví přístupném po betonovém schodišti se nachází čtyři pokoje a koupelna. Dům byl kolaudován v r. 2007, v podkroví jsou prostory neschopné okamžitého užívání. Základové pasy, standard, zdivo v tl. 45 cm, nespalné stropy s rovným podhledem, dřevěný krov běžného provedení, sedlová střecha, krytina střechy - skládaná tašková. Schody-betonová konstrukce, dveře - hladké plné nebo prosklené, okna - plastová zdvojená, podlahy plovoucí lamelové, keramické dlažby, PVC. Vytápění ústřední s elektrokotlem, zdroj teplé vody-bojler. Odkanalizování z kuchyně, koupelny, WC. Pozemky o celkové výměře 889 m2.

Bližší informace na tel. č. 734 445 500, prohlídka nemovitosti kdykoli po předchozí tel. domluvě.

Elektronická aukce

Nejnižší podání:
Aukční jistota:

2.530.000,- Kč
-

Navrhovatel:
JUDr. Holý, se sídlem: Přístavní 321/14, 170 00 Praha 7

Místo konání:
www.portalaukci.cz

Datum konání:
-
Průmyslový areál Velké Svatoňovice
Připravovaná elektronická dražba

Nemovitosti se nachází v centrální zastavěné části obce Velké Svatoňovice, Královéhradecký kraj ve smíšené zástavbě. Obec s rozvinutou infrastrukturou a se středně rozšířenou nabídkou občanského vybavení. Jedná se o řadovou, krajní, patrovou budovu č.p. 375 Velké Svatoňovice s obytným podkrovím. Budova je tvaru „L” a skládá ze z hlavní budovy a haly. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající dobré údržbě. Budova má celkem 3 nadzemní podlaží, včetně podkroví a nachází se v ní také nákladní výtah. Krov je dřevěný s vazbou. Na hlavní budovu v její severozápadní části dále navazuje přízemní hala s pultovou střechou. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající dobré údržbě. Výše uvedené budovy spolu tvoří jeden funkční celek. V přízemí budovy se nachází chodba se schodištěm, šatny, sociální zařízení, místnost, výrobní, manipulační a skladové prostory, hala a kotelna. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází šatny, umývárny, sklady, archiv, kanceláře, výrobně skladové prostory, manipulační prostor a chodba se schodištěm. V podkroví jsou kanceláře, chodba a skladové prostory.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu a plynovodu. Kanalizace je svedena do obecní ČOV. Vytápění budovy je ústřední kotlem na plyn s rozvody do radiátorů. Dle údajů od RK se plynový kotel nachází v každém patře. Ohřev teplé vody je centrální plynovým kotlem. Na objektu se nachází kamerový systém.

Připravovaná elektronická dražba

Nejnižší podání:
Dražební jistota:

4.950.000,- Kč
-

Navrhovatel:
JUDr. Jiří Jakoubek, Ph.D.,
se sídlem: Jaroměř, Labská 59, PSČ 551 01

Datum konání:
Pozemky k.ú. Harrachov s vyhořelou stavbou horské chaty Elizabeth
Veřejná dražba dobrovolná

Jedná se o pozemek parc. č. St. 415, na kterém se nachází vyhořelá stavba horské chaty Elizabeth č.p. 332. Jedná se o samostatně stojící, částečně podsklepenou, patrovou stavbu s obytným podkrovím.

Její stavebně-technický stav je odpovídající stavu po požáru.
Na stavební pozemek navazuje pozemek parc. č. 1235/1, který je v katastru nemovitostí vedený jako trvalý travní porost o celkové ploše 7820 m2.
Pozemek je v územním plánu vedený z části jako plocha bydlení v rodinných domech – venkovského typu a také jako plocha rekreace se specifickým využitím – plochy golfu.
Z celkové výměry na stavební část připadá cca 1585 m2. Na plochu rekreace poté zbývající část výměry ve výši cca 6235 m2.
Pozemek je přístupný přes pozemky parc. č. 1280/1 a parc. č. 1282, které jsou ve vlastnictví města Harrachov.

Pozemky parc. č. St. 908 a parc. č. 1227/2 se nacházejí cca 10 m východně od pozemku parc. č. St. 415. Pozemky jsou v katastru nemovitostí vedené jako zastavěná plocha a nádvoří o ploše 45 m2 a trvalý travní porost o ploše 81 m2. Pozemky jsou přístupné přes pozemky parc. č. 1280/1 a parc. č. 1282, které jsou ve vlastnictví města Harrachov.

Na stavební pozemky parc. č. St. 908 a parc. č. 1227/2 navazuje pozemek parc. č. 1227/1, který je v katastru nemovitostí vedený jako trvalý travní porost o celkové ploše 15803 m2. Ve vnitřní části pozemku se poté nachází menší pozemky, které jsou ve vlastnictví cizích vlastníků. Pozemek je v územním plánu vedený jako plocha rekreace se specifickým využitím – plochy golfu. Pozemek je přístupný přes pozemky parc. č. 1280/1 a parc. č. 1282, které jsou ve vlastnictví města Harrachov.

Veřejná dražba dobrovolná

Nejnižší podání:
Dražební jistota:

5.440.000,- Kč
1.500.000,- Kč

Navrhovatel:
Z/C/H Legal v.o.s., advokátní kancelář (dříve ZILVAROVÁ CTIBOR HLADKÝ v.o.s.)

Místo konání:
www.portalaukci.cz

Datum konání:
-
Objekt občanské vybavenosti Bělušice č.p. 12
Připravovaná elektronická dražba

Objekt byl komplexně opraven, dle informací byl v r. 2006 - 2007 rekonstruován - elektroinstalace, vodoinstalace, kanalizace, kompletní oprava komínu, okapů, bleskosvod. Výměna původních oken za plastová, nové výlohy nové soc. zařízení, rekonstrukce místností, nově omítnuto. Nákladová rampa zastřešena.

Zpevněná komunikace k nemovitosti. Dobrá dopravní dostupnost.

V současné době není objekt zhruba 2 roky využíván. Je zakonzervován. Není pronajímán.

Připravovaná elektronická dražba

Nejnižší podání:
Dražební jistota:

-
-

Navrhovatel:
Mgr. Petr Zapletal, se sídlem: Sokolovská 352/215, 190 00 Praha 9 – Vysočany

Místo konání:
www.portalaukci.cz

Datum konání:
-

 
 
| o nás | nabízíme | kontakty |     

     LARYNEX s.r.o., Přívrat 12, 616 00 Brno, e-mail: info@larynex.cz, tel.: 734 445 500
     Copyright © 2013-2016 Všechna práva vyhrazena HodaDesign | www.hoda.cz
     Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s Podmínkami použití.